پیام تبریک دکتر اسمعیل وندی به مناسبت کسب رتبه برتر گروه سرود دانش آموزی

۱۶ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۲ کد : ۱۵۳۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۰۳

 

درخشش و موفقیت دانش آموزان گروه سرود بسیج دانش آموزی مدارس سما توانست کسب رتبه برتر در بین مدارس ناحیه۱ اهواز را به خود اختصاص دهد.

به گزارش خبرگزاری بسیج دانش آموزی شهید حاج قاسم سلیمانی مدارس سما واحداهواز دکتر دلاور اسمعیل وندی دبیر محترم شورای نظارت وهماهنگی سما استان خوزستان با صدور پیامی کسب رتبه برتر گروه سرود بسیج دانش آموزی شهیدحاج قاسم سلیمانی مدارس سما واحد اهواز را به همکاران پرتلاش و خانواده های ساعی این عزیزان تبریک گفت.

در این پیام آمده است: درخشش و موفقیت گروه سرود بسیج دانش آموزی مدارس سما واحد اهواز در بین مدارس ناحیه۱ اهواز را به تمامی دانش آموزان، مدیر و معاونین پرورشی  دلسوز و خانواده های بزرگوارشان تبریک عرض می نمایم. بی تردید این گونه موفقیت ها جز در سایه ایمان به خدا، تلاش و پشتکار و خودباوری شما و دعای خیر والدینتان به دست نخواهد آمد، در این راستا نقش مدیران، معاونین و مربیان پرورشی دلسوز و زحمتکش بر هیچ کس پوشیده نیست، لذا شایسته است همه ما شکرگزار الطاف حضرت باریتعالی و قدردان محبت های آن عزیزان باشیم. لذا اینجانب موفقیت این دانش آموزان گرامی را تبریک عرض نموده و از خداوند دانا و حکیم برای این عزیزان توفیق روزافزون و ایامی شاد آرزومندم. باشد که این افتخار، نقطه عطفی در مسیر تحول و پیشرفت فرزندان این خطه از میهن سربلندمان گردد.


( ۱ )