کسب عنوان موفق ترین رده بسیج دانش آموزی در سطح حوزه ۱ توسط بسیج مدارس سما اهواز

۱۶ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۹ کد : ۱۵۳۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج دانش آموزی شهیدحاج قاسم سلیمانی مدارس سماواحداهواز، برای دومین سال متوالی عنوان موفق ترین رده در سطح واحدهای حوزه ۱ بسیج دانش آموزی شهید بهنام محمدی اهواز توسط واحد مقاومت بسیج دانش آموزی شهید حاج قاسم سلیمانی مدارس سما واحد اهواز کسب شد.

در بخشی از تقدیرنامه فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید بهنام محمدی اهواز خطاب به فرمانده واحد مقاومت بسیج دانش آموزی شهید حاج قاسم سلیمانی مدارس سما واحد اهواز آمده است: در راستای تحقق فرامین ابلاغی با هدف حرکت به سوی تحول و تعالی سازمانی و فرهنگ شایسته سالاری و پس از بررسی نتایج حاصله از صدور و پایش کارنامه عملکرد آن واحد در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ نسبت به انجام ماموریت های محوله که توسط تیم های تخصصی اشراف کلی فرماندهی سپاه صورت گرفته است آن رده توانست امتیازموفق ترین را در بین واحدهای بسیج دانش آموزی حوزه۱ شهید بهنام محمدی اهواز کسب نماید.

دبیرشورای نظارت وهماهنگی سمااستان خوزستان نیز در پیامی این موفقیت را به فرمانده و شورای واحدبسیج دانش آموزی شهید حاج قاسم سلیمانی مدارس سما واحد اهواز تبریک گفت. در پیام دکتر دلاور اسمعیل وندی آمده است: انتخاب شایسته واحد مقاومت بسیج دانش آموزی شهید حاج قاسم سلیمانی مدارس سما واحد اهواز به عنوان موفق ترین رده درسطح مدارس اهواز را به تمام اعضای بسیج آن واحد تبریک می گویم. امیدوارم این موفقیت عاملی برای پیشرفت هرچه بهتر شما در انجام فعالیتهای فرهنگی درمدارس باشد.

محمدرضا بختیاری کیا فرمانده واحد بسیج دانش آموزی مدارس سما واحد اهواز با بیان این مطلب گفت: این افتخار در راستای تحقق و تدابیر فرمانده معظم کل قوا، براساس ارزیابی های انجام شده مبتنی بر فرآیند اشراف کلی فرماندهی سپاه در وضعیت و عملکردسال۱۴۰۲-۱۴۰۱ بعنوان موفق ترین رده برای دومین بار برگزیده شد. محمدرضا بختیاری کیا با اشاره به اهمیت اشراف از منظر مقام معظم رهبری اظهارکرد: اشراف به منزله رصد و نگرش فعالیتهای یک مجموعه است که نقاط ضعف و قوت را نمایان می سازد. فرمانده بسیج دانش آموزی شهید حاج قاسم مدارس سما واحد اهواز با بیان اینکه رسالت بسیج دانش آموزی برگرفته از نیازهای جامعه است گفت: امروز شاهد فعالیتهای زیادی از تشکل های بسیجی هستیم و این احساس هویت مسئولیت ما را سنگین ترمی کند. این موضوع لطف خداوند و تلاشهای بسیجیان پای کار و مخلص ما بوده است. در واحد بسیج دانش آموزی ما هرکس وظیفه خود را به نحو احسن انجام می دهد در حقیقت باید گفت این رتبه حاصل زحمات و همکاری صمیمانه جناب آقای دکتر اسمعیل وندی دبیر محترم شورای نظارت وهماهنگی سمااستان خوزستان بوده است. این واحددرسال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ نیز عنوان موفق ترین رده را کسب کرد.


( ۱ )