پیام تبریک دکتر اسمعیل وندی به مناسبت فرا رسیدن میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار

۰۶ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۸:۱۹ کد : ۱۵۳۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۶۲

به گزارش خبرگزاری بسیج دانش آموزی شهیدحاج قاسم سلیمانی مدارس سما اهواز دکتر دلاور اسمعیل وندی دبیر محترم شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

وافوض امری الی الله ان الله بصیرالبعباد

سوم شعبان، در تاریخ سراسر افتخار اسلام تداعی کننده ولادت با سعادت بزرگ مردی است که درس مبارزه با ظلم و ستم را به جهانیان آموخت و الگویی بی بدیل برای بشریت شد. سالروز ولادت سرور و سالار شهیدان، اسوه و الگوی آزادگان عالم حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، بنام روز پاسدار نامگذاری شده است. قیام عاشورا چکیده ای از رادمردی های امام حسین (ع) بود که در تاریخ جهان به ثبت رسید و فریاد بلندی از جنس آزادی و آزادگی و سربلندی انسان در برابر شیطان بود. عشق به امام حسین(ع) پس از صدها سال در قلب انسان های زیادی می تپد از جمله کسانی که به عنوان پاسداران انقلاب و اسلام همه هستی و وجودشان را برای راه امام شهیدشان تقدیم می کنند.

نامگذاری این روز به نام "روز پاسدار" توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی فرصتی مغتنم به منظور قدردانی از رشادت های پاسداران جان بر کف انقلاب اسلامی است. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمام پاسداران که اقتدار، عزت و امنیت امروز کشور مرهون جانفشانی‌های شبانه روزی آنان است، این روز بزرگ و باشکوه را به تمام سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه پاسداران سرافراز استان خوزستان تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامت و سعادت و عزت تمام قوای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب از ایزد منان خواستارم.


( ۱ )