برگزاری مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن

۲۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۱ کد : ۱۵۳۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج دانش آموزی شهید حاج قاسم سلیمانی مدارس سما واحد اهواز به مناسب ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مراسمی با حضور دکتر دلاور اسمعیل وندی دبیر محترم شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حمیدی نسب مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) غرب اهواز، آقای بوعذار رابط حوزه نمایندگی و نظارت تایید صلاحیت بسیج دانش آموزی شهید بهنام محمدی و سرگرد ابراهیمی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید بهنام محمدی در محل مجتمع سما واحد اهواز برگزار شد.

دکتر دلاور اسمعیل وندی ضمن خیر مقدم به مسئولین حاضر در این جلسه عنوان کرد: مردم ایران همواره پشتیبان انقلاب شکوهمند اسلامی بوده اند که نمود عینی آن را در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شاهد بودیم. وی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال وظیفه شرعی و ملی است افزود: این حضور ضمن ایجاد یاس در دشمنان انقلاب باعث تقویت و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی شده وعزت و اقتدار و امنیت ما را تضمین خواهد کرد.

دکتر اسمعیل وندی با اشاره به جهاد امیدآفرینی، جهاد تبیین و جهاد خدمت به عنوان سه عنصر خدمت بسیج در گام دوم انقلاب گفت: جهاد تبیین برجسته‌ترین بعد جنگ شناختی و مواجهه با تلاش دشمن است و هنوز جهادتبینی که مورد نظر رهبری با یورش های دشمن است شکل نگرفته است و شکل گرفتن این امر ضروری است.

در ادامه مراسم  مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) غرب اهواز گفت: تمام دستاوردها و پیشرفت هایی که امروز شاهد آن هستیم در سایه نظام اسلامی و حکومت جمهوری اسلامی ایران بوده است. وی با بیان پیشرفت ها و دستاورد های پس از انقلاب اسلامی عنوان کرد: آمریکا و دشمنان نظام اسلامی در تلاش هستند تا در مورد وضعیت کشور سیاه نمایی کرده و مردم را نسبت به اوضاع موجود کشور ناامیدکنند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حمیدی نسب خاطرنشان کرد: خوشبختانه رویش های انقلاب اسلامی و نسل جوان و نوجوان وارد صحنه شدند و دشمنان انقلاب اسلامی با نادانی و جهالت، تهدیدها و زیاده گویی هایشان در واقع مردم رابه ضرورت حضور بیشتر در صحنه ترغیب کرده اند.


( ۱ )