برگزاری مراسم تکریم و معارفه ریاست آموزشکده سما واحد اهواز

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۴۰۳ اطلاعیه ها اخبار و رویدادها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۲۷
برگزاری مراسم تکریم و معارفه ریاست آموزشکده سما واحد اهواز

مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید آموزشکده سما اهواز با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان و معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد اهواز و مدیرکل بازرسی منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم از زحمات داریوش تخشا شمس آبادی در زمان تصدی پست ریاست آموزشکده سما اهواز تقدیر و تشکر و دلاور اسماعیل وندی به عنوان ریاست جدید آموزشکده سما اهواز معرفی شد.

مهرداد افشون، دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع)، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، به بیان نکات مهمی در خصوص مدیریت از دیدگاه قرآن و روایات اهل بیت پرداخت. افشون مدارا کردن با مردم و صبر و صبوری را از خصوصیات مدیران نهادهای اسلامی برشمرد و در ادامه مواردی از جمله: لزوم اجرای بخشنامه حجاب و عفاف، برگزاری جلسات شورای فرهنگی به صورت فعال و مستمر، پیگیری مدارس عالی مهارتی، فعال سازی هیات های مذهبی، استفاده از ظرفیت های بسیج دانشجویی و کارکنان و پیگیری تشکیل پایگاه بسیج اساتید سما، پیگیری مسائل پژوهشی و  اولویت های پژوهشی، مسائل کاربنیان و درآمدهای غیرشهریه ای، بودجه ریزی دقیق، پیگیری مطالبات و پیگیری تسهیلات شهریه ای برای دانشجویان را به ریاست جدید آموزشکده توصیه کرد.

در ادامه جلسه، سید موسی موسوی رئیس بازرسی منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامی ضمن بیان نکات و توصیه هایی به دلاور اسماعیل وندی، پیگیری مطالبات به حق کارکنان و دوری از حواشی را از ایشان خواستار شد و با تاکید بر تلاش جهادی و عملگرایی بیشتر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی امروز صاحب جایگاه ارزشمندی در نظام جمهوری اسلامی شده است و این مساله لزوم توجه بیشتر به رفع مشکلات کشور را بیش از پیش نشان می دهد و انتظار می رود همه مجموعه دست در دست هم و با تلاش، پشتکار و حرکتی جهادی در این زمینه گام برداریم.

داریوش تخشا شمس آبادی، رئیس سابق آموزشکده سما اهواز نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی کلیه همکاران سما در دوران مسئولیت خود به عنوان رئیس آموزشکده بر لزوم استمرار فعالیت های فرهنگی بخصوص محفل انس با قرآن و همچنین بودجه ریزی دقیق و مدیریت هزینه ها در آموزشکده و مدارس تاکید کرد.

سپس دلاور اسماعیل وندی رئیس جدید آموزشکده سما اهواز ضمن تشکر از ریاست محترم سازمان سما، رئیس محترم شورای نظارت و هماهنگی سما و همچنین دبیر محترم شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان به جهت حسن ظن در انتصاب ایشان به سمت ریاست آموزشکده، تاکید بر مسائل فرهنگی، پیگیری مدارس عالی مهارتی، استفاده از کل ظرفیت های اعضای هیات علمی تمام وقت آموزشکده و همچنین جلب همکاری کلیه کارکنان را از اولویت های کاری خود بیان کرد.

کلید واژه ها: تکریم و معارفه


( ۵ )