معرفی سرپرست معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه

۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰ کد : ۱۳۳۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۷۰
سرپرست معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه معرفی شد.
معرفی سرپرست معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه

با حضور مهرداد افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان خوزستان، حکم سرپرستی الهام مرادی برای حوزه معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه به وی اعطا شد.

در بخشی از این حکم که به امضای حجت‌الاسلام فرج‌الله براتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و رئیس شورای نظارت و هماهنگی سمای استان خوزستان رسیده، چنین آمده است: «نظر به تعهد، توانایی و تجارب شما به عنوان سرپرست معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) واحد ایذه منصوب می‌شوید. امید است فرصت‌ها و تهدیدها و نقاط ضعف و قوت و راهکارهای توسعه و بهسازی و ارتقای مدارس و آموزشکده‌های سما را بررسی کرده و در پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی و سما موفق و مؤید باشید.»

گفتنی است الهام مرادی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه است و تجارب ارزنده‌ای در حوزه آموزش و پرورش دارد که این مهم می‌تواند در راستای توفیق وی در مسئولیت جدید، بسیار کارساز باشد.

در این نشست دلاور اسمعیل‌وندی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه که تاکنون سرپرستی حوزه سما را نیز بر عهده داشت، با قدردانی از عنایت خاص رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و نیز دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای خوزستان، این مسئولیت را به الهام مرادی تبریک و تهنیت گفت.

مهرداد افشون نیز ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و آرزوی توفیق برای همه گفت: «اگر همه ما مخصوصاً کسانی که مسئولیتی بر عهده می گیرند سه اصل را در کار خود سرلوحه قرار دهند اداره امور به خوبی صورت خواهد گرفت و آن سه اصل، عمل به سنت الله، سنت رسول و سنت ولی است.»

وی در ادامه با اشاره به رویکردها و برنامه ­های جدید در سما، گسترش کمی و کیفی مدارس را در سما مهم دانست و خواستار تلاش در تمامی زمینه های فرهنگی، علمی و پژوهشی در مدارس و آموزشکده ­ها شد.

 

کلید واژه ها: افشونسما ایذه